Tagastamise tingimused

Tellimuste täitmine

Pärast ostu vormistamist lauririhmad.ee veebilehel ja selle kinnitamist, postitatakse Teie poolt tellitud toode/tooted 24h jooksul, v.a nädalavahetustel ja riigipühadel vms sarnastel tähtpäevadel. Kui tegemist on eritellimusega, lähtutakse toote valmimise ajast.

Toote tagastamine

Meie tagastuspoliitika kestab 14 päeva, s.t, et alates ostu sooritamise kuupäevast on Teil õigus saada raha tagasi (teisisõnu kaup tagastada), välja vahetada sama ja/või samaväärse toote vastu 14 kalendripäeva jooksul. 14 päevane taganemisõigus kehtib ainult eratarbijatele . Juriidilistele isikutele  (nt ettevõtetele ja asutustele) 14-päevast taganemisõigust ei kohaldata.

Tagastamisele või väljavahetamisele kuuluv kaup peab olema kasutamata, s.t vastama samale seisukorrale mis ostuhetkel ja olema ühtlasi ka originaal pakendis.

Eelmainitud toimingute aluseks on ostu sooritamist tõendav arve või kviitung.

Hüvitamine

Pärast Teie poolt soetatud toote tagastamist läbib antud toode tootekontrolli millest tulenevalt teavitatakse teid kas toode kuulub või ei kuulu hüvitamisele, välja vahetamisele.

Hüvitamisele kuuluv toode hüvitatakse üldjuhul 2-3 tööpäeva jooksul Teie poolt esitatud arveldus või makse eest sooritatud arvelduskontole. Tähelepanu tuleb ka pöörata asjaolule, et pankadel võib info töötlemiseks kuluv aeg varieeruda seega olenemata asjaolust, et oleme enda poolt Teile hüvitamise vormistanud, ei pruugi tingimata hüvitatud summa Teile koheselt laekuda.

Toote väljavahetamine

Toote välja vahetamise eelduseks on, et tootel esineb defekt või ei olda rahul tellimusega.

Soovist toode välja vahetada, palume Teil meile edastada e-kiri selgelt väljendatud ja üheselt mõistetava põhjendustega aadressile info@lauririhmad.ee ja vahetust vajav toode toimetada aadressile:

Väike-Maarja, Jaama 13, 56202

NB! Postikulud jms seonduvad välised kulud ei kuulu hüvitamisele ja tuleb tagastajal endal tasuda.

Shopping Cart